۱۳۹۷/۱۰/۰۳

پیام تبریک سرپرست فرمانداری پاسارگاد به مناسبت روز ثبت احوال

~~پیام تبریک سرپرست فرمانداری پاسارگاد  به مناسبت روز ثبت احوال
به گزارش روابط عمومی فرمانداری پاسارگاد  متن پیام علی علیزاده سرپرست فرمانداری پاسارگاد  به شرح زیر است
"بسم الله الرحمن الرحیم"
دولت "تدبیر و امید" با بهره گیری از اصول مدیریتی برمبنای عقلانیت و دانش به لطف پروردگار متعال ، گام های بلندی در مسیر توسعه و ثبات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در عرصه های مختلف برداشته است و فعالیت را بر مبنای اندیشه و تفکر اسلامی، اقتصاد مقاومتی با محوریت ولایت و توسعه توانسته است در عرصه های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی، مسیر توسعه و خدمت را فراهم نماید. در این راستا نقش سازمان ثبت احوال با تصمیم سازی مناسب ، برنامه ریزی سیستمی و ورود به عرصه برون سپاری خدمات به بخش خصوصی  را عملیاتی و علاوه بر تکریم مردم و تسهیل خدمات ، زمینه ایجاد اشتغال را به سهم خود فراهم نموده است.
سوم دی ماه ، سالروز نخستین ثبت رسمی و قانونی ولادت و صدور شناسنامه در ایران است و نامگذاری این روز به عنوان روز ملی ثبت احوال ، فرصتی مغتنم برای تبیین تلاش‌های خدمتگزاران عرصه ثبت احوال می باشد که منشا خدمات چشمگیری در این مرز و بوم بوده‌اند.
سازمان ثبت احوال کشور به عنوان مرجع امور هویتی ایرانیان در راستای تحقق سند چشم انداز بیست ساله ، دستاوردهای ارزشمندی در زمینه هویت بخشی و صیانت از حقوق شهروندان با ثبت به موقع وقایع حیاتی چهارگانه (تولد ، وفات ، ازدواج و طلاق) داشته و بستر خدمات هویت الکترونیکی بر پایه اساسی ترین درگاه اطلاعاتی را ایجاد کرده است.
صدور شناسنامه مکانیزه و صدور کارت هوشمند ملی که علاوه بر تصدیق هویت در فضای مجازی به عنوان زیرساخت اصلی دولت الکترونیک مورد توجه نظام اجرایی کشور بوده و ماحصل این طرح ملی، الکترونیکی شدن تمامی خدمات با مشارکت موثر دستگاه‌های اجرایی را به ارمغان خواهد آورد، نشان از تحولات چشمگیری دارد که در حوزه ثبت احوال شاهد آن هستیم.
اینجانب فرا رسیدن هفته ثبت احوال را به کلیه خدمتگذاران عرصه ثبت وقایع حیاتی تبریک عرض می نمایم و از خدمات کارکنان مجموعه ثبت احوال شهرستان پاسارگاد در توسعه الکترونیکی دولت تقدیر و تشکر نموده، امیدوارم دستگاه های اجرایی مرتبط با همکاری صمیمانه با تلاشگران ثبت وقایع حیاتی در پیشرفت و سربلندی میهن عزیز ، پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و سیاست های دولت "تدبیر و امید" و ارائه خدمات شایسته به شهروندان موفق و موید باشند.
علی علیزاده – سرپرست فرمانداری پاسارگاد
 


منبع : Pasargad.farsp.ir

کد خبر : 70291
تعداد بازدیدها : ۱۲۱
مطالب مرتبط با این موضوع :

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است