۱۳۹۷/۰۹/۲۶

بازدید سرپرست فرمانداری پاسارگاد از مرکز انتقال خون در پاسارگاد

~~به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پاسارگاد  ،علیزاده سرپرست  فرمانداری پاسارگاد  بهمراه  بخشدار مرکزی و پاسارگاد ، مدیریت شبکه بهداشت و درمان و ریاست شورای اسلامی شهرستان  با حضور در محل پایگاه انتقال خون در امر خداپسندانه و انسان دوستانه اهدای خون مشارکت کرد.
 علی علیزاده  سرپرست  فرمانداری در این دیدار  گفت: مردم شهرستان پاسارگاد  با شرکت در اهدای خون علاوه بر سهیم بودن در این امر خداپسندانه و نیکو، با اهدای خون به افراد نیازمند عمده مشکلات این قشر را رفع کنند.
وی  افزود علاوه بر جنبه معنوی این کار خداپسندانه، رعایت بهداشت و سلامتی نیز در اهدای خون بسیار موثر است و پزشکان تاکیدات زیادی به اهدا خون داشته اند.
 علیزاده با بیان اینکه اهمیت اهدای خون کمتر از اهدای عضو نیست، اضافه کرد: خون و فرآورده‌های خونی در جامعه پزشکی کنونی نیاز بلامناقشه‌ای است که همگان به آن واقفند و بی‌شک با توجه به عدم تهیه این ماده حیاتی به شکل مصنوعی تنها راه تهیه آن اهدای خون است که در فرهنگ اسلامی ما هم جایگاه ویژه‌ای دارد
سرپرست فرمانداری پاسارگاد  از نزدیک از نحوه استقرار تیم  خونگیری در شهرستان و اهدای خون مردم بازدید و از مسئولین و کارکنان این اداره کل و اهداکنندگان تقدیر و تشکر نمود.
 


منبع : Pasargad.farsp.ir

کد خبر : 70183
تعداد بازدیدها : ۷۷
مطالب مرتبط با این موضوع :

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است