۱۳۹۷/۱۰/۱۷

پیام تبریک سرپرست فرمانداری پاسارگاد به مناسبت روز پرستار

~~علی علیزاده  با صدور پیامی میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار را تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری پاسارگاد  ،  علی علیزاده سرپرست فرمانداری پاسارگاد  با صدور پیامی میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار را تبریک گفت.
متن کامل پیام بدین شرح است:
 پرستاران قشری از جامعه اند که گل واژه های مهربانی و ایثار در دستان مهربان شان شکفته می شود، آن گاه  که بر بالین بیمار می آیند و دست نوازش گر خود را بر چهره تب دارش می کشند.
ایثارگرانی که حضرت زینب علیهاالسلام را الگوی خود  قرار  داده و در خدمت به بیماران، عشق را معنا می کنند، آن گاه که خواب  چشمان شان را پس می زنند و بر بالین بیمار می نشینند و تا سپیده صبح، نظاره گر  وضعیت جسمی و روحی مریض خود هستند .
اینها در حقیقت عاشقانی هستند که خستگی در وجودشان معنا ندارد و گرمی مهربانی و امید را در جان های خسته  و  فرسوده از درد و رنج  بیماران   تزریق  می کنند و لبخند شور آفرین  عشق   به   زندگی  را  بر لبان انسان ها جاری می سازنند.خداوند پاداش زحمت ها،مهربانی ها و ایثارگی های شان را عطا فرماید و همه مسئولان و مدیران را در پیگیری و رفع مشکلات،دغدغه ها و نگرانی ها و مطالبات بحق این قشر شریف و کوشا بیش از گذشته استوار و ثابت قدم بدارد.

ضمن تبریک میلاد با سعادت الگوی صبر و عشق و ایثار، حضرت زینب سلام الله علیها به محضر تمامی پرستاران پر تلاش، بدینوسیله مراتب تقدیر و تشکر خود را از زحمات و تلاش های ارزنده این قشر شریف در شهرستان پاسارگاد ، ابراز داشته، توفیق و ارتقاء روزافزون مقام و منزلت همه پرستاران زحمتکش را ازدرگاه خداوند متعال مسالت دارم.
علی علیزاده- سرپرست فرمانداری پاسارگاد


منبع : فرمانداری شهرستان پاسارگاد

کد خبر : 70500
تعداد بازدیدها : ۱۴۰
مطالب مرتبط با این موضوع :

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است